E super-ok, da. Materialul pare de calitate și se simte solid, nu ca alte bijuterii ieftine.
mi-a plăcut mult că este foarte delicat și nu pare deloc ieftin...îl port zilnic și încă arată ca nou, nu s-a decolorat și nu irită pielea. recomand dacă vrei ceva simplu dar de efect.